Elegant Apartment In Glyfada 2 Bdrms By Mps

  • 56 m²

Elegant Apartment In Glyfada 2 Bdrms By Mps Aten är ett utmärkt ställe att bo på i distriktet Glyfada och ligger 4 km från Voula strand. Wi-Fi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

Elegant Apartment In Glyfada 2 Bdrms By Mps erbjuder balkong och vardagsrum, samt bekvämligheter som luftkonditionering. För ökad komfort erbjuds en separat toalett och en dusch på boendet. Hårtorkar finns också tillgängliga.

Den här lägenheten med 2 sovrum erbjuder ett komplett kök som inkluderar kylskåp och ugn.

Den här lägenheten har ett väldigt bra läge, inom 10 minuters bilresa från Pani Hills och inom 15 minuters bilresa från Saints Constantine and Helen Orthodox Cathedral of Glyfada. Järnvägsstationen Monastiraki är belägen 11 km från den 56 m² stora lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Elegant Apartment In Glyfada 2 Bdrms By Mps Aten
Glyfada Grand Residence
Mobilpris

Glyfada Grand Residence

9.1
Utmärkt 72 recensioner
622 m från boendet
USD 253 USD 228
per natt
Αcacia House - Fully Equipped Apartment In Glyfada
Mobilpris

Αcacia House - Fully Equipped Apartment In Glyfada

9.5
Exceptionellt 25 recensioner
1 km från boendet
USD 62 USD 56
per natt
Glyfada Panoramic View Penthouse
Mobilpris

Glyfada Panoramic View Penthouse

9.2
Utmärkt 8 recensioner
1.3 km från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer00003218458
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Elegant Apartment In Glyfada 2 Bdrms By Mps?
      Populära sevärdheter nära Elegant Apartment In Glyfada 2 Bdrms By Mps inkluderar bland annat Voula strand, Pani Hills, Saints Constantine and Helen Orthodox Cathedral of Glyfada.
    • ❓
      Hur stort är Elegant Apartment In Glyfada 2 Bdrms By Mps?
      Elegant Apartment In Glyfada 2 Bdrms By Mps har en total yta på 56 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Elegant Apartment In Glyfada 2 Bdrms By Mps Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng